Procurio - veřejné zakázky bez starostí

Vznik naší společnosti iniciovala zejména poptávka zadavatelů po zajištění komplexních služeb v oblasti dotačního managementu. Sesterská společnost Dotace bez starostí s.r.o. již třetím rokem pomáhá zadavatelům získávat prostředky na realizaci jejich záměrů. A právě zadávání veřejných zakázek je oblastí na tuto aktivitu přímo navazující.

Proč si nás vybrat?

V naší praxi se snažíme se zadavateli spolupracovat právě takovým způsobem, který si vyžaduje konkrétní situace. Nemáte ve veřejných zakázkách žádný přehled? Vůbec nevadí, celý proces podrobně vysvětlíme a detailně Vás na celý proces připravíme. Je pro Vás zadávání rutina? Omezíme zdlouhavá jednání na minimum a zapojíme Vás pouze tam, kde to bude absolutně nezbytné.

DLOUHODOBÁ PRAXE

Náš tým má rozsáhlé zkušenosti se zajišťováním hladkého průběhu realizace veřejných zakázek každého druhu a velikosti. Nebojíme se zakázek financovaných ze všech standardních dotačních programů.

ZÁKLADNÍ PRINCIPY

Veřejné zakázky se snažíme zadávat přívětivě jak pro zadavatele, tak pro dodavatele. Snažíme se udržet vysokou míru transparentnosti a otevřenosti. Zároveň preferujeme co nejmenší administrativní zátěž, a to na obou stranách.

NEUTRÁCEJTE ZBYTEČNĚ

V našich cenách se snažíme reflektovat pouze skutečné náklady a přiměřený zisk. Myslíme na to, že veřejné finance jsou nás všech.

Náš tým

Dvojice jednatelů, kteří společně řídí celou společnost.

Vilém Maur

Ing. Vilém Maur

Jednatel, dotační expert

Jan Baše

Mgr. Jan Baše

Jednatel, expert na veřejné zakázky